Menu
Your Cart

Hakkımızda

CNSKozmetik Hakkında

CNS Kozmetik 10 yıllık bilgi ve tecrübe birikiminin ardından 2021 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladı. CNS Kozmetik müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı ve en kaliteli parfümleri uygun fiyata satmayı hedeflemiştir.  

Güvenli Alışverişin Adresi

Sitemiz 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. cnskozmetik.com kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Web sitemiz kredi kartı ödeme sisteminde paytrek altyapısını kullanmaktadır.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Ürünlerimizin orijinalliği ve kaliteleri ile ilgili olarak ilgili departmanlarımız son derece titiz çalışmaktadır. Üretilen parfümler depoya alınmadan önce titizlik ile tek tek incelenmektedir. Dünyaca ünlü esansları sağlık ve özenle birleştirip sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizde paraben, mineral yağ, ftalat, fiksatör gibi kimyasallar kullanmayarak tüm ailenin ve tüm ciltlerin güvenle kullanabileceği şekilde tasarlamaya özen gösteriyoruz. 

Parfümde Orjinallik

CNS Kozmetik sektörün eksikliklerini analiz ederek kurulma sürecinden şimdiye kadar orjinal notaların farkındalığını araştırıp her geçen gün kendini geliştirme yolunda ilerlemektedir.