Gebze Açık Parfüm

CNS Kozmetik 200 den fazla çeşit premium kokusu ile gebze bölgesindeki en iyi açık parfüm markasıdır.

Açık parfümlerimiz sağlık bakanlığı onaylı test edilmiş el değmeden üretilmiş şişelerinde müşterilirimize sunulmaktadır.

Gebze açık parfüm firmalarından bizi ayıran en büyük özellik koku olarak orjinalleri ile bire bir ve kalıcılığı üst düzey olmasıdır. Siz de parfümlerimizden deneyebilirsiniz. İstediğiniz ürünü iletişim bilgilerimizden veya 0537 649 51 21 telefon numarası ile sorgulatabilirsiniz.

Bire bir koku garantisi

Ürettiğimiz ürünler orjinalleri ile bire bir kokulara sahiptir. Ürünlerimiz hakkında toptan ve perakende olarak bilgi alabilirsiniz.


Açık Parfüm Nedir?

Açık parfüm tanımı size de biraz saçma gelmiyor mu? Pilavlık pirincin ambalajlı veya ambalajsız olması mümkündür ama bugün gelinen noktada parfümlerin hiç biri müşterinin isteğine göre bir çeşmeden doldurulmadığına göre aslında parfüm açıkta satılmaz. Ama Türkiye’de bu segmentin adı açık parfüm olarak geçtiğinden, siz değerli müşterimiz de doğal olarak açık parfüm tanımını kullanıyorsunuz. Bu yüzden biz de açık parfüm demeye devam ederek sizi bilgilendirelim.

Açık parfümler ve orijinal parfümler savaş halinde değildir. Öncelikle bunu netleştirelim. Açık parfüm tercih edenler, daha ekonomik alım yapmak isteyen parfüm kullanıcıları. Bütçelerinin yüksek fiyatlı parfüm almaya uygun olmaması ise onları daha kalitesiz parfüm kullanmaya mahkum etmemeli. Bu yüzden CNS Kozmetik olarak, gebze açık parfüm alanındaki en kaliteli parfümleri üretmek için çalışıyoruz.

Açık parfümlerimize web sitemizden veya gebze parfüm mağazamızdan ulaşabilirsiniz.