Cns Kozmetik Parfümleri En iyi açık parfüm

CNS Kozmetik Parfümleri Armani parfümü gibi kokuyor. Ama öyle mi? Armani olabilir. Ya da Calvin Klein ya da ünlü markaların tasarımcı parfümü gibi kokan ama çok daha ucuza mal olan Türkiye'nin en iyi açık parfümüdür.

Son zamanlarda fazlaca kullanılan açık parfümler, 3,8 milyar dolarlık imaj bilincine sahip koku endüstrisini hayrete düşürdü.

Erkek Parfüm' de "MİB" kalıcılığı ve benzer kokusu ile kullanıcıların en iyi açık parfümü olarak gözüküyor. CNS Kozmetik müşterilerinin en çok tercih edilen bir diğer ürün ise "Euphoria" erkek parfümleridir.

CNS Kozmetik parfümleri sağlık bakanlığı onaylı doldurma parfüm üreticisidir. Açık parfüm alırken en çok dikkat etmeniz gereken gereksinimlerden biridir.

En iyi açık parfüm markası hangisi

CNS Kozmetik en iyi açık parfüm markası olma ilkesi ile yola çıkmış parfümün kokusunu bire bir marka parfümlerin esanslarıyla yapmaktadır.

Bayan parfümü olarak yine erkekte olduğu gibi "Euphoria" çiçek kokusu ile kadınların en çok tercih ettiği CNS Kozmetik ürünüdür.

CNS Kozmetik parfümlerinin bire bir benzer kokusu vardır. Ferah ve Okyanus esintileri için "GİO" ürünümüzü tavsiye ederiz. Türkiye üzerinde terchi ve popüler olan bu parfümün kokusu en iyi açık parfüm markalarından biridir.

Görünüşe göre birçok kadın, kokularını beğeniyor. New York merkezli bir endüstri danışmanı olan Allan G. Mottus, taklitlerin perakende satışlarının geçen yıl 100 milyon dolara ulaştığını ve bu yıl en az 150 milyon dolara ulaşmasının beklendiğini söyledi. "Talep inanılmaz" dedi.

Taklit kokular mümkündür çünkü kokular ticari marka olamaz. Çoğu ürün, orijinaline çarpıcı bir şekilde benzeyen isimlere sahiptir, ancak çoğu ambalajında ​​taklit olduklarını belirtir.

Taklit kokuların büyümesi, diğer kokuların satışlarının azaldığı bir zamanda geliyor. Analistler, diğer kokuların birim satışlarının geçen yıl %3 ila %5 arasında düştüğünü söylüyor.

Nakavt üreticileri, reklamlara fazla harcama yapmadıkları ve ambalajları sade olduğu için nakavtlar için daha az ücret alabileceklerini söylüyorlar.

CNS Kozmetik en iyi açık parfüm markası olma yolunda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak çalışmalarını sürdürüyor.