Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

25 Ağu Bvlgari Man in Black
0 40
Bvlgari Man In Black by Bvlgari, erkekler için Amber Floral bir koku. Bvlgari Man In Black 2014 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki isim Alberto Morillas'tır.Üst notalarda Baharatlar, Rom..
25 Ağu Acqua di Gio Giorgio Armani Parfüm
0 31
Giorgio Armani'den Acqua di Gio, erkekler için Aromatik fresh bir koku. Acqua di Gio 1996 yılında piyasaya sürüldü. Acqua di Gio, Alberto Morillas, Annick Menardo ve Christian Dussoulier tarafından ya..
28 Ağu Calvin Klein Euphoria Erkek Parfüm
0 31
Euphoria Men by Calvin Klein, erkekler için Odunsu bir kokudur. Euphoria Men, 2006 yılında piyasaya sürüldü. Euphoria Men, Carlos Benaim, Loc Dong ve Jean-Marc Chaillan tarafından yaratıldı.Üst notala..
30 Ağu En iyi açık parfüm
0 35
Cns Kozmetik Parfümleri En iyi açık parfümCNS Kozmetik Parfümleri Armani parfümü gibi kokuyor. Ama öyle mi? Armani olabilir. Ya da Calvin Klein ya da ünlü markaların tasarımcı parfümü gibi kokan ama ç..
02 Eyl Gebze Açık Parfüm
0 38
Gebze Açık ParfümCNS Kozmetik 200 den fazla çeşit premium kokusu ile gebze bölgesindeki en iyi açık parfüm markasıdır.Açık parfümlerimiz sağlık bakanlığı onaylı test edilmiş el değmeden üretilmiş şişe..
16 Eki Parfüm Kalıcılığı Nasıl Arttırılır?
canselbugra 0 10
Parfüm Kalıcılığı Nasıl Arttırılır?Parfümün kalıcı olması için kullanılan madde fiksatör denilen bir maddedir. Bu madde parfümün içeriğine göre uygun oranda eklenir ve kalıcı olması sağlanır. Ürünleri..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)