Menu
Your Cart

Açık Parfüm

Açık Parfüm

Özgün Seçenekler İçin!

Açık Parfüm denildiğinde akla gelen isimlerden biri olan Cns Kozmetik, kadın ve erkek parfümü olarak sektörü içerisinde var olmasının yanında parfümlerin içerikleri olarak da aradığınız her türlü kokuyu barındırmaktadır. Aradığınız erkeksi kokuların ve çekici kadın tonlarının adresi olarak en güzel içerikleri sizlere sunmaktadır. Bunlara ek olarak istediğin açık parfüm notalarının birleşiminde sizin için özel bir içerik var etmektedir. 

Açık Parfümlerin önemli özelliklerinin var olması aşamasında seçim yaptığınız özel koku kısmında sizi doğru seçimlere teşvik eden Cns Kozmetik, barındırdığı her tür koku ve tonlarla sizlere farkını yansıtmaktadır. Özenle hazırlanan içerikleri ve ambalajları ile aradığınız ölçü ile karşınıza çıkmaktadır. Kendi farkınızı yaratmak istediğiniz zaman, Cns Kozmetik ile adımlarınızı atabilir ve kaliteli seçenekler arasından birini seçebilirsiniz. 

Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Blaze Erkek Parfüm 50mlBlaze Erkek Parfüm Aromatik-odunsu karakteri ve dikkat çeken kokusu ile özgür erkeğe övgü. Üst NotalarArtemisiaNaneBergamotLimon KabuğuOrta notalarAnanasYeşil notalarSardunyaLavantaTemel NotalarAmberwoodTonkaiSo-eSandalSedir..
59,90₺
CNS Kozmetik Bonita Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Bonita Kadın Parfüm 50ml
Yeni Ürün
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Bonita Kadın Parfüm 50mlBonita Kadın Parfüm Seksi olmaktan daha güçlü hissettiren çok az şey var. Biz de bu güç hissini alıp bir kokuya dönüştürmek istedik. Karşınızda Bonita; cesur ve şömine ateşi gibi, gece boyu sizinle.Üst NotalarKaktüs çiçeğiKapuçinoMandalina (clementine)Orta n..
59,90₺
CNS Kozmetik Cns013 Euphoria Kadın Parfüm 50ml
Çok Satan -27 %
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Cns013 Euphoria Kadın Parfüm 50mlÜst notalarda nar, kaki ve hurmaOrta notalarda kehribar, menekşe, lotus çiçeği ve siyah orkideAlt notalarda misk ve amber..
24,90₺ 34,00₺
CNS Kozmetik Cns092 Beauty Kadın Parfüm 50ml
Çok Satan -29 %
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Cns092 Beauty Kadın Parfüm 50mlÜst Notalar: Yasemin, Gala çiçeği, Lilyum.Orta Notalar: Misk Ebegümeci.Alt Notalar: Sedir..
24,90₺ 34,90₺
CNS Kozmetik Darling Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Darling Kadın Parfüm 50ml
Yeni Ürün Çok Satan
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Darling Kadın Parfüm 50mlDarling Kadın Parfüm beklenmedik ve daimi bir şekilde sizi masalsı bir mutluluk ile sarar.Üst NotalarPembe biberAnanasPaçuliSümbülİrisOrta notalarYaseminLimonTemel NotalarKehribarVetiverBeyaz MiskVanilya..
59,90₺
CNS Kozmetik Diana Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Diana Kadın Parfüm 50ml
Yeni Ürün
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Diana Kadın Parfüm 50mlDiana her şeyi sınırsızca yaşama özgürlüğü. Özgürlüğünü ölçüsüzce yaşayan güçlü, cesur ve özgür kadınların parfümü.Üst NotalarPetitgrainSiyah frenk üzümüLavantaMandalinaOrta notalarYaseminPortakal ÇiçeğiLavantaTemel NotalarMiskAmbergrisSedirVanilya..
59,90₺
CNS Kozmetik Diva Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Diva Kadın Parfüm 50ml
Yeni Ürün
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Diva Kadın Parfüm 50mlDiva cömert ve iyi dengelenmiş bir buket ile kadınlar için ideal bir Cns Kozmetik parfümü. Efsane haline gelen duyusal ve zarif bir kokuÜst NotalarKavunManolyaŞeftaliArmutBergamotMandalinaOrta notalarErikMenekşeOrkideFrezyaGülVadi ZambağıYaseminSümbülteberTeme..
59,90₺
CNS Kozmetik E072 GBG Erkek Açık Parfüm 50ml CNS Kozmetik E072 GBG Erkek Açık Parfüm 50ml
Çok Satan -29 %
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik E72 GBG Erkek Açık Parfüm 50mlBenzer Koku:   Parfümün Üst Notaları:SelviMenekşeBergamotParfümün Orta Notaları:TütünYaseminParfümün Alt Notaları: PaçuliDeriKehribarElemi reçinesiOlibanum..
24,90₺ 34,90₺
CNS Kozmetik Empress Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Empress Kadın Parfüm 50ml
Yeni Ürün
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Empress Kadın Parfüm 50mlEmpress çiçeksi ve meyveli bir kokudur. Günlük kullanıma uygundur.Üst NotalarÇarkıfelekÇilekAnanasGreyfurtMandalinaOrta notalarOrkideŞakayıkKırmızı meyvelerLilyYaseminTemel NotalarMeşe yosunuOdunsu notalarMisk..
59,90₺
CNS Kozmetik Evolve Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik Evolve Erkek Parfüm 50ml
Yeni Ürün Çok Satan
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Evolve Erkek Parfüm 50mlEvolve karanlık, kararlı ve gizemli, baştan çıkarma gücünü doğal ve gündelik güvencesiyle sabahın ilk ışıklarına kadar kullanır.Üst NotalarZencefilBergamotLimonOrta notalarBaharatlarMenekşe YaprağıBeyaz BiberReyhanTemel NotalarTonka FasülyesiSedirTahitian Ve..
59,90₺
CNS Kozmetik Flair Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik Flair Erkek Parfüm 50ml
Çok Satan
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Flair Erkek Parfüm 50mlFlair Bu eşsiz erkek parfümü aquatik notalar, taze bergamot, neroli ve yeşil mandalina ile eşsiz bir başlangıç yapar. Hafif, suyun gücünden ilham alan akorlar, yasemin yaprağı, kaya gülü, biberiye, hurma ve sıcak Endonezya paçuli ile karışarak hem taze hem de..
59,90₺
CNS Kozmetik Idol Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik Idol Erkek Parfüm 50ml
Çok Satan
Marka: CNS Kozmetik
CNS Kozmetik Idol Erkek Parfüm 50mlIdol erkekler için bu koku güçlü ve zarif bir iz bırakıyor: hem yoğun hem de doğal bir baştan çıkarma gücü..Üst NotalarLimonBergamotOrta notalarGuaiac AğacıZeytin ÇiçeğiYıldız AnasonTemel NotalarDeriTonka FasulyesiTütün..
59,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)