Menu
Your Cart

Açık Parfüm

Açık Parfüm

Özgün Seçenekler İçin!

Açık Parfüm denildiğinde akla gelen isimlerden biri olan Cns Kozmetik, kadın ve erkek parfümü olarak sektörün içerisinde var olmasının yanında parfümlerin içerikleri olarak da aradığınız her türlü kokuyu barındırmaktadır. Aradığınız erkeksi kokuların ve çekici kadın tonlarının adresi olarak uzun süre kalıcı kokuları en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Bunlara ek olarak istediğin parfüm çeşitleri üst notalarının birleşiminde sizin için özel bir içerik var etmektedir. 

Açık Parfümlerin önemli özelliklerinin var olması aşamasında seçim yaptığınız özel koku kısmında sizi doğru seçimlere teşvik eden açık parfüm markası Cns Kozmetik, barındırdığı her tür koku ve tonlarla sizlere farkını yansıtmaktadır. Özenle hazırlanan içerikleri ve aynı şekilde 50 ml ambalajları ile kısa sürede hangi kokunun size uygun olduğunu bulmanızı sağlar. Kendi farkınızı yaratmak istediğiniz zaman, Cns Kozmetik ile adımlarınızı atabilir ve kaliteli seçenekler arasından birini seçebilirsiniz. 

CNS Kozmetik Blaze Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik Blaze Erkek Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Blaze Erkek Parfüm 50mlModern erkeğin yoğun iş yaşamı, stresi bir gerçeklik, ancak bu kaos ortamında kendine özel bir alanı parfümüyle kolaylıkla oluşturabilir. Bugün kadınlar kadar erkekler de kişisel bakımına önem vermektedir. Rutin günlük bir bakım en nihayetinde kaliteli ve özgün..
59,90₺
CNS Kozmetik Bonita Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Bonita Kadın Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Bonita Kadın Parfüm 50mlBonita Kadın Parfüm Seksi olmaktan daha güçlü hissettiren çok az şey var. Biz de bu güç hissini alıp bir kokuya dönüştürmek istedik. Karşınızda Bonita; cesur ve şömine ateşi gibi, gece boyu sizinle.Üst NotalarKaktüs çiçeğiKapuçinoMandalina (clementine)Orta n..
59,90₺
CNS Kozmetik Darling Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Darling Kadın Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Darling Kadın Parfüm 50mlDarling Kadın Parfüm beklenmedik ve daimi bir şekilde sizi masalsı bir mutluluk ile sarar.Üst NotalarPembe biberAnanasPaçuliSümbülİrisOrta notalarYaseminLimonTemel NotalarKehribarVetiverBeyaz MiskVanilya..
59,90₺
CNS Kozmetik Diana Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Diana Kadın Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Diana Kadın Parfüm 50mlKullanıcısının tarzını ve zekini yansıtan CNS Kozmetik Diana kadın parfüm, her yaşa ve beğeniye uygun olmaktadır. Hayatın akıcı temposu içerisinde kalıcı parfüm önem arz etmektedir. Tüm cilt tipleri için uygun CNS Kozmetik Diana kadın parfüm, günlük kullanım i..
59,90₺
CNS Kozmetik Diva Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Diva Kadın Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Diva Kadın Parfüm 50mlDoğa özlerinin aromatik uyumlanmasından bir araya gelen Diva kadın parfümü, temiz tene ve kıyafete uygulanabilmektedir. Güven ve seksilik uyandıran Diva kadın parfüm istenilen kadın olma konusunda cesaret vermektedir. İçeriğinde misk, vanilya ve tropikal meyvel..
59,90₺
CNS Kozmetik Empress Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Empress Kadın Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Empress Kadın Parfüm 50mlEmpress çiçeksi ve meyveli bir kokudur. Günlük kullanıma uygundur.Üst NotalarÇarkıfelekÇilekAnanasGreyfurtMandalinaOrta notalarOrkideŞakayıkKırmızı meyvelerLilyYaseminTemel NotalarMeşe yosunuOdunsu notalarMisk..
59,90₺
CNS Kozmetik Evolve Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik Evolve Erkek Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Evolve Erkek Parfüm 50mlÇağdaş, güçlü, başarılı ne istediğini bilen modern erkek bakımına özen gösteren erkektir. Kişisel bakımın bir parçası da şüphesiz kokudur. Giyiminin şıklığını, duruşunun vakurluğunu uygun bir parfüm ile tamamlamak günümüz erkeğinin vazgeçilmezlerindendir.Moder..
59,90₺
CNS Kozmetik Flair Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik Flair Erkek Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Flair Erkek Parfüm 50mlFlair Bu eşsiz erkek parfümü aquatik notalar, taze bergamot, neroli ve yeşil mandalina ile eşsiz bir başlangıç yapar. Hafif, suyun gücünden ilham alan akorlar, yasemin yaprağı, kaya gülü, biberiye, hurma ve sıcak Endonezya paçuli ile karışarak hem taze hem de..
59,90₺
CNS Kozmetik İcarus Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik İcarus Erkek Parfüm 50ml
Yeni Ürün Çok Satan
CNS Kozmetik İcarus Erkek Parfüm 50mlİcarus, insanın toprakla ilişkisini, doğa ve elementlerle olan mütevazi ve uyumlu diyalogunu anlatıyorÜst NotalarPortakalGreyfurtOrta notalarItır ÇiçeğiBiberTemel NotalarVetiverSedirBenzoinPaçuli..
59,90₺
CNS Kozmetik Idol Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik Idol Erkek Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Idol Erkek Parfüm 50mlIdol erkekler için bu koku güçlü ve zarif bir iz bırakıyor: hem yoğun hem de doğal bir baştan çıkarma gücü..Üst NotalarLimonBergamotOrta notalarGuaiac AğacıZeytin ÇiçeğiYıldız AnasonTemel NotalarDeriTonka FasulyesiTütün..
59,90₺
CNS Kozmetik Knight Erkek Parfüm 50ml CNS Kozmetik Knight Erkek Parfüm 50ml
Yeni Ürün Çok Satan
CNS Kozmetik Knight Erkek Parfüm 50mlKnight, Cesur, başarılı, karşı konulamaz, zafer tutkunu bir erkek kokusu.Üst NotalarMandalinaDeniz notalarıGreyfurtOrta notalarYaseminDefne yağrağıTemel NotalarAmberPaçuliGuaiac AğacıMeşe Yosunu..
59,90₺
CNS Kozmetik Luna Kadın Parfüm 50ml CNS Kozmetik Luna Kadın Parfüm 50ml
Çok Satan
CNS Kozmetik Luna Kadın Parfüm 50mlLuna, kadınlar için Çiçeksi, Meyveli bir kokudur. Günlük kullanıma uygundur. Üst NotalarErikVişneAhududuOrta notalarOrkidİrisFrezyaTemel NotalarVanilyaAmberMisk..
59,90₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)

Erkek Parfüm, Kadın Parfüm, Parfüm Setleri

Erkek Parfüm

Parfüm güzel ve etkileyici kokulardan oluşan bir karışımdır. Güzel kokuların insanları olumlu yönde etkilediği bilinmektedir. Parfüm dünyası günümüzde bu nedenle çok fazla önem kazanmaktadır. Kadınlar ve erkekler artık kalıcı parfüm kişiler çevre üzerinde olan etkisini bilmektedir. Ayrıca kişinin de kendisini daha pozitif hissetmesini sağlamaktadır. Yüzlerce farklı erkek parfüm bulunmaktadır. Her tene giden değişik koku tonlarını olduğunu unutmamak gerekmektedir

Erkek Parfüm Çeşitleri

Erkek parfüm çeşitleri de kadınlara sunulan çeşitler kadar fazla olmaktadır. Baharat notalı erkek parfümleri bulunmaktadır. Bunların set halinde satışı vardır. Bu şekilde kişiler aynı tonda farklı parfüm çeşitleri kullanma imkanı sağlamaktadır. Erkeklerde parfüm kostümün tamamlayıcısı gibi olmaktadır. Parfüm seçimi bir çeşit karakterin dışı yansıması olmaktadır

Kıyafete göre parfüm seçmek gerekmektedir. Spor kıyafet ile kullanılan bir parfüm, takım elbise ile uygun olmayabilir. Bu nedenle set kalıcı parfüm alımları çok daha mantıklı olmaktadır. Spor bir günde daha hafi parfümler kullanılırken akşam yemeğinde daha ağır tonlar seçilebilir. Ayrıca yaz ve kış aylarında farklı tonlarda parfüm kullanmak uygun olmaktadır. Kişi beğenisine ve ten yapısına göre parfüm belirlemelidir

Parfümlerin Kokuları

Baharatlı kokuların içinde tütün, kakao, odun, kuru meyve tonları yer almaktadır. Bu tonlar kişilere farklı bir hava vermektedir. Baharatlı bir set alındığında bu farklı tonları bir set içinde alıp kullanma imkanı bulunmaktadır. Bu şekilde uygun fiyata birden fazla parfüme sahip olunmaktadır. Etkileyici erkek parfüm seti kullanan erkekler bulundukları ortamda hemen fark edilecektir. Bu setlerin kokusu tarçın, nane, bergamut, portakal çiçeği gibi etkileyici tonlardan oluşmaktadır

Bu karışım baştan çıkarıcı bir parfüm ortaya koymaktadır. Her kokunun ortamda yarattığı etti farklı olacaktır. Günümüz erkeğinde parfüm kullanımı her geçen gün önem kazanmaktadır. Parfüm setleri yanında kişiler istedikleri parfümleri tek olarak alabilmektedir

Özel Erkek Parfüm Seti

Bu set içinde bulunan parfümlerin tonları baharat, rom, tütün bazlı olmaktadır. Bunlar kalıcı parfüm içinde yoğun olarak etkisini gösteren kokulardır. Tütünün dikkat çekiciliği ile baharatın etkileyiciliği birbirini tamamlamaktadır. Rom ile baş döndürücü etki ortaya çıkmaktadır. Deri ve sümbülteber ise orta notalar olarak kokunun sertliğine biraz romantizm katmaktadır. Ahşap ve tonka temel notalar olarak kokunun kararlılığını ve etkisini oluşturmaktadır

Her parfüm tonunun kişiler üzerinde farklı bir etkisi olmaktadır. Ama parfümlerin bir tamamlayıcı unsur olduğunu unutmamak gerekmektedir. CNS kozmetik en güzel parfümleri en uygun fiyatlara tüketicilere ulaştırmaktadır. İnternet sitesi üzerinden araştırarak satın alma imkanı bulunmaktadır

Kadın Parfüm

İnsanların aklında size ait bir kokuyla kalmak istiyor ve seçtiğiniz kokuyu imzanız olarak kullanmak istiyorsanız size en uygun kadın parfüm seçeneklerini tercih etmeniz gerekir. Parfüm seçimi yaparken teninize uygun kokuları tercih etmeniz gerekir. Bu sayede sizinle özdeşleşen kokuların kalıcılığı da artar.

Kalıcı Parfüm Çeşitleri

Her insan gün boyu güzel kokmak ister. Bu nedenle de kalıcı parfüm tercih ederek gün boyu hoş kokmanın tadını çıkarabilirsiniz. Kadın parfüm çeşitleri arasında en çok dikkat çeken ve ilgi gören parfümler, fresh okyanus kokuları, tarçın, şeker, karamel konularıdır. Herkesin tenine uyan farklı bir koku çeşidi vardır. 12 saate kadar kalıcı parfümler, her zaman güzel kokmanızı sağlar. Parfümlerin kalıcılığı, parfümün içeriğine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle parfüm satın alırken içeriğini dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir.

Kalıcı Kadın Parfümler

Kokusu ile akılda kalmak isteyen kadınlar için özel olarak üretilen kadın parfüm çeşitleri vardır. Siz bir ortama girmeden önce insanlara kokunuz ulaşır. Bir koku, insanın en belirleyici özellikleri arasında yer alır. Genellikle esmer tenli kadınlara tarçınlı ve şekerli kokular çok yakışıyor. Bu kokular, esmer tenli kişilerde daha kalıcı parfüm seçenekleri olarak kullanılıyor.

Tene Uygun Parfüm Seçimi

Bir insanı en çok etkileyen şeylerden birisi parfümlerdir. Size has güzel kalıcı parfüm çeşitlerini tercih ederek bir insanın aklında kalabilirsiniz. Bu kokuyu, çevrenizdeki kişiler başka bir yerde aldığı zaman ilk olarak siz aklınıza gelirsiniz. Bu nedenle düzenli ve sürekli olarak aynı kokuyu kullanmak akılda kalıcılığı da önemli ölçüde arttırır. Tercih ettiğiniz kokuların alt ve üst notalarının teniniz ile uyumlu olması çok önemlidir. Örneğin tarçın alt tonlu bir karamel kokusu esmer tenli kadınların tercih edebileceği kalıcı kokular arasında yer alır.

Beyaz tenli kadınlar ise genellikle fresh ve okyanus kokularını tercih ediyor. Bir kokunun ten ile uyumlu olması, kokunun kalıcılığını arttırıyor. Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri arasında yer alan parfümler, yenilenmiş içerikleri ile dikkat çekiyor. Her tarza ve her zevke uygun pek çok parfüm çeşidi bulunuyor. Aradığınız tüm parfüm çeşitlerini ve daha fazlasını CNS Kozmetik’te kolaylıkla bulabilirsiniz.

Parfüm Setleri

Parfüm seçimi sırasında sizi yansıtan kokuları bulduğunuz zaman aynı zamanda tüm gün boyunca kalıcılığını üzerinizde hissetmek istersiniz. CNS kozmetik parfüm setleri ile her zevke hitap eden bir kokuya sahiptir. Üstelik gün boyu kalıcılık garantisi sunan eşsiz parfümler ile kendinizi çok daha iyi hissedersiniz. Kadınlar ve erkekler için birçok parfüm setleri sitemiz de yer almaktadır.

Parfümde Kalıcılık Garantisi

Parfüm seçerken birden fazla kritere dikkat etmeniz gerekmektedir. Elbette öncelikli olarak siz yansıtan bir koku seçmelisiniz. Ancak kaliteli bir parfüm, gün boyu kalıcı olmalıdır. Bir parfümü sıktığınız zaman kokunun etkisini tüm gün boyunca üzerinizde taşımak istersiniz. CNS kozmetik sizlere güzel ve eşsiz kokuları, kalıcılık garantisi ile sunmaktadır. Siz de gün boyu üzerinizde kalıcı parfüm seçenekleri için firmamızdan uygun fiyat seçenekleri ile parfüm setleri satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleri ile Kaliteli Parfüm Setleri

Birbirinden eşsiz ve çeşitli kokuların bulunduğu firmamızda kaliteli birçok parfüm bulunmaktadır. Hem erkekler için hem de kadınlar için birçok uygun fiyatlı parfüm seçeneği bulunmaktadır. CNS kozmetik tarafından tüm parfümler kalıcı parfüm garantisi ile sunulmaktadır. Oldukça kaliteli olan parfüm setleri uygun fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimiz için satılmaktadır.

Kadın Parfüm Çeşitleri

CNS kozmetikte satılmakta olan kadın parfüm çeşitleri içerisinde bulunan özel alt tonları ile kendinizi özel hissetmeniz için birçok kalıcı parfüm sunmaktadır. Sizi en iyi yansıtan kokuyu gün boyunca üstünüzde taşımak sizi daha iyi hissettireceği için CNS kozmetik size bu alanda yardımcı olmak istemektedir. Kadın parfüm çeşitlerimiz; Bonita, Darling, Diana, Diva, Empress, Luna, Romance ve Ruby olarak ifade edilebilir.

Erkek Parfüm Çeşitleri

Erkekler için özel olarak tasarlanmış olan birçok çeşitli parfüm ile gün boyu süren kalıcı etkinin tadını çıkarabilirsiniz. Parfümleri tek olarak alabileceğiniz gibi parfüm setleri şeklinde de almanız mümkün olmaktadır. Erkek parfüm çeşitleri; Blaze, Evolve, Flair, Idol, Majesty, Osiris, Raven, Ritual, Tiger ve Zephyr olarak bulunmaktadır. Siz de kendinizi en iyi ifade eden kokuyu seçerek gün boyunca kalıcılığının tadını çıkarabilirsiniz.